Hakkımızda

Amphi ile Tanışın!

1994 yılından bu yana medikal alanda önde gelen firmalardan olan Amphi A.Ş, Kan Merkezi alanında uzmanlaşmıştır. Kan Bankalarına yönelik cihazları ve kan bankalarında biyoemniyet oluşturan sarf malzemeleri dünya çapında kalitesini ıspat etmiş firmalardan temin etmektedir. Satılan tüm cihazlara yüksek standartlarda satış sonrası hizmet vermektedir. Pazara kazandırdığı yenilkçi ürünlerle hizmet sunduğu alanda her zaman lider olmuştur.

Zamana Yayılmış Üstün Başarı!

Firmamızın iki adet PATENTLİ ürünü vardır;

Kan Nakil Poşeti® (KNP), firmamız tarafından üretilmekte ve başta Kızılay olmak üzere birçok Kan Merkezinde kullanılmaktadır. Kan komponentlerinin merkezler arası veya hastane servislerine güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Satış ve pazarlaması 2001 yılından beri yapılmaktadır. KNP yurt dışına da ihraç edilmektedir.

KÖKKİT ®, toplanmış kök hücre, kemik iliği ve kordon dondurularak saklanması aşamasında gerekli tüm malzemeleri ve kimyasalları içeren kittir. Kök hücrelerin kapalı bir sistem içerisinde dondurulmasını sağlar. Bu ürünün 1998 yılından beri Türkiye’de satış ve pazarlaması yapılmaktadır.

Şirketimiz üretmiş oldukları ürünlerde dünya lideri olan birçok firmanın yetkili Türkiye distribütörüdür.

Başlıca distribütörlüklerimiz: Ashland - Ljunberg&Kögel - Sarstedt - Delta-T - Wak Chemie GmbH - Sterilance - Alpha Scientific.

Firmamız ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir.

Firmamız TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.

1000 +

BİTİRİLEN PROJE

300 +

KURUMSAL MÜŞTERİ

2000 +

PROFESYONEL EKİPMAN
tr_TRTürkçe